Radiomapka

Radio Eska Zielona Góra

Radio Eska to największa polska sieć rozgłośni radiowych, wchodząca obok stacji Eska Rock i VOX FM w skład Grupy Radiowej Time zorganizowanej wokół Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych mieszczącej się w Wa-wie. Radio nazywane początkowo Radiem S, istnieje od 1990r.

Jego korzenie są jednak znacznie starsze- Eska wywodzi się z tajnego Radia Solidarnośc. Jako sieć radiaowa Eska działa od 1998r. Powstała na bazie trzech stacji:Radia Eska i przejmowanych rozgłośni radiowych, w których wprowadzono nową nazwę, wspólną playlistę i sieciowe pasma programowe.

Radio Eska nadaje program adresowany do słuchaczy w wieku 15-35 lat, a na jego antenie można usłyszeć nowości, z takich gatunków jak: pop-rock, dance, vocal trance, contemporary r'n'b, pop, hard hause, electro house, hip-hop. Natomiast w latach 90. XXw. radio nadawało audycje z popularną wtedy muzyką disco polo.

Rozgłośnie sieci Eska nadają głównie program sieciowy produkowany w Warszawie, uzupełniając go lokalnymi serwisami informacyjnymi.

Radio Eska Zielona Góra nadaje w następujących miastach:

Lokalizacje stacji nadawczych

Radio Eska Zielona Góra posiada stacje nadawcze w 1 miejscowościach w 1 województwach.

Szukasz piosenek granych przez Radio Eska Zielona Góra? Sprawdź playlistę Radia Eska Zielona Góra.